Květen 2008

Patrick in Parade magazine

4. května 2008 v 20:06 | Antoniette |  *Patrick v časopisech*
xPatrick-parade patrick-dempsey-parade-magazine-01xPatrick-parade patrick-dempsey-parade-magazine-02x
rozhovor je v angličtině a mě se vážně nechtělo překládat :)
On being jealous of the bigger and buffer types in Hollywood: "I'm not Eric Dane. McSteamy is in perfect shape. I definitely have pec envy. There's a lot of pressure being a man in this town."
On his 1-year-old twin boys, Darby and Sullivan: "It's like a slapstick routine watching these drunk little men run around because they're wobbly. (chuckles) When you see something happen that they couldn't do the day before, it's really heartwarming."
On missing the chaos of family life when he's away: "I was in the gilded cages of all these great hotels, and I just couldn't figure out why I was so depressed. It was too quiet. I'm used to the noise and the laughter and even the crying."
On celebrity getting to his head: "It gets very heady, fame. You've got to be very careful. I think I've been managing that well. This is a great opportunity now to really define the next part of my life. I just want to do it right."
On dropping out of high school and moving to L.A. for acting. "I was dyslexic, so I never had the skills for school. By listening to books on tape, going to lectures or watching documentaries and finding out how I needed to learn, that's when my education began. I had a hunger for learning and was constantly seeking to improve myself."
Pro celý rozhovor a exkluzivní fotografie Parade.com.

Patrick na MTV

4. května 2008 v 19:51 | Antoniette |  *Patrickovy new*
Patrick a Michelle Monagham navštívili MTV v pondělí v NYC. Prezentovali tady jejich nový fil Made of Honory.
xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-01xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-05xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-07xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-04x
xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-08xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-10xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-06xDempsey-monaghan patrick-dempsey-michelle-monaghan-trl-02x

Patrick&Jillian na premiéře Made of Honory

4. května 2008 v 19:47 | Antoniette |  *Patrickovy premiéry*
Patrick s manželkou v Londýně v hotelu SOHO.
Patrick nějak nám stárne nezdá se Vám? Oblek se mi líbí, celkově slazené. Co jiného byste čekali od muže, který reprezentuje Versace?
Jillian ty šaty jsou příšerné! Má ta ženská vůbec vkus? Vypadá dobře, postavu taky má tak proč se pořád oblíká do takových hrůz?
A co říkáte na manželé Dempseyovi vy?
BTW Made of Honory je ten film kde Patrick bude lítat v těch dámských šatech. Tuším, že tady někde bude nějaká usvědčující fotka :)

Chcete doma Patricka?

4. května 2008 v 19:40 | Antoniette |  *Patrickovy new*
Tak si ho kupte. V prodeji je figurka barbíňáka Patricka z filmu "Kouzelná romance" kde Patrick hraje právníká Roberta. V kolekci najdete i kabát, aby Robertovi-Patrickovi nebyla zima.

Nová autorka

4. května 2008 v 13:16 | Kikina
Tak ahoj já jsem nová autorka na tomto blogu a doufám že tento blog moc neskazím. Je mi jasné že to nebude ten blog, jako předtím, ale budu se so nejvíce snažit. Mám již jeden blog, ovšem ne o Patricku Dempseim. Tak děkuji a přeji hezký den Kačka

Pokračujeme

4. května 2008 v 12:16 | Antoniette |  →Home
Teď už my, protože se mi přihlásila zájemkyně o výpomoc. Škola mi zabíra docela dost času a Patrick není zrovna akční člověk nebo se o něm tolik nepíše a mám pocit, že už jsem vypotřebovala všecky fotky a informace. Ovšem za tu dobu, kterou jsem nic nenapsala se toho určitě stalo hodně. A druhá adminka Kikina to pro vás určitě najde. Já se občas zastavím, abych něco přidala.
0.1 Staronový design mě se ta zelená vážně nelíbila
0.2 Nový styl menu akorát musím ještě změnit tu barvu a odstranit ten nadpis Autorův profil :)